Głos świętego Jacka

Gazetka parafialna „Głos św. Jacka”

Zapraszamy do czytania gazetki parafialnej "Głos św. Jacka". Pomysłodawcą gazetki jest ksiądz Dariusz Nowak. Zebrała się grupa serc rozpalonych miłością, która chce kontynuować to dzieło. Idziemy z duchem czasu gazetka będzie dostępna w wersji elektronicznej na stronie naszej parafii. Życzymy miłej lektury. Gazetkę z łatwością można udostępnić do poczytania swoim znajomym. Zapraszamy do współtworzenia tego dzieła. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Dziękujemy już tym, którzy włączyli się w tworzenie gazetki. Bóg zapłać!

Dlaczego stworzyliśmy tę gazetkę?

Ponieważ Bóg jest dla nas ostoją pośród codzienności, źródłem nadziei i miłości! Pragniemy ukazywać jak piękne jest życie w głębokiej relacji z Chrystusem! Pragniemy, abyście tak samo jak my pokochali Boga, Maryję i dostrzegli piękno w służbie bliźnim! Naszym celem jest ożywienie naszej parafii, aby każdy kto do niej należy, czuł się w niej jak we wspólnocie, rodzinnie!

Za świętą Teresą od Dzieciątka Jezus, która mówiła, że wybiera wszystko, zawierzamy to dzieło wstawiennictwu wszystkich świętych. A w szczególności Niepokalanej, św. Jackowi, św. Janowi Pawłowi II, św. Maksymilianowi, św. Teresce i św. Carlo Acutisowi. Pozdrawiamy!

Rozpalone Serca Miłością!

Głos św. Jacka - miesięcznik Grudzień

Głos św. Jacka - Grudzień dodatek

Numery archiwalne:

Głos św. Jacka - miesięcznik Listopad

Głos św. Jacka - miesięcznik Październik

gazetka1

gazetka1